Інтерфакс-Україна
16:01 19.09.2019

Кучма обговорив із координатором ОБСЄ в гуманітарній підгрупі ТКГ Фрішем хід роботи щодо взаємного звільнення утримуваних

1 хв читати
Кучма обговорив із координатором ОБСЄ в гуманітарній підгрупі ТКГ Фрішем хід роботи щодо взаємного звільнення утримуваних

Представник України в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма на зустрічі з координатором ОБСЄ в робочій підгрупі з гуманітарних питань ТКГ Тоні Фрішем обговорив просування з питання взаємного звільнення утримуваних осіб.

"Під час перемовин детально обговорили перебіг роботи з взаємного одночасного звільнення утримуваних осіб", - написала прес-секретар Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер удень.

Вона також додала, що в розмові взяла участь представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ, екс-омбудсмен Валерія Лутковська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Припиніть стріляти по амереканських кораблях і ми припинимо стріляти по вас

Росіяни посилили скиди з отруйними речовинами на Куп’янському напрямку – ЦПД

Трамп планує візити до Саудівської Аравії, ОАЕ та Катару під час першої закордонної поїздки – ЗМІ

Фахівці Міноборони розмінували майже 7 600 га деокупованих територій протягом березня

Білий дім вважає скандал із Signal "закритим"

Трамп незадоволений заявами Зеленського і Путіна про війну в Україні

США запровадили санкції проти шести чиновників Китаю і Гонконгу за екстериторіальне застосування закону про нацбезпеку

20-річного українця врятували з окупації в рамках ініціативи Bring Kids Back UA

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Президент України провів зустріч із представниками парламентів країн-партнерів та Європарламенту в річницю звільнення Бучі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА