19:25 08.10.2019

Радник Юнкера з питань України хоче допомогти новій українській владі уникнути помилок у відносинах з ЄС

1 хв читати
Радник Юнкера з питань України хоче допомогти новій українській владі уникнути помилок у відносинах з ЄС

Призначений на початку вересня спеціальним радником президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера з питань відносин з Україною німецький політик Ельмар Брок бачить своїм завданням надання допомоги новому українському керівництву в недопущенні помилок, які можуть згодом створити проблеми для інтеграційного процесу України в напрямку Європейського Союзу.

"Моє завдання- допомогти уникнути проблем у законодавстві в напрямку Європейського Союзу, зокрема, це стосується законодавства в сфері державного управління, реформи правосуддя, децентралізації, щоб не допустити помилок, які ускладнять потім посилення європейських зв'язків України", - сказав Брок в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Також спеціальний радник президента Єврокомісії додав, що бачить своїм завданням допомогти новому керівництву України, "де є багато людей без досвіду і такі, у яких досвід є", уникнути конфлікту.

Брок загалом позитивно оцінив президента України Володимира Зеленського та його мотивацію, зазначивши при цьому, що "також потрібно дивитися, щоб він не наробив помилок, які можуть створити проблеми в майбутньому інтеграційному процесі в напрямку Європейського Союзу".

"Для нас також дуже важливо, щоб система правосуддя була незалежною від влади. У питанні незалежності судової системи помилки бути не повинно", - підкреслив німецький політик.

Також спеціальний радник президента Єврокомісії повідомив, що має намір відвідати Україну "найближчими тижнями".

 

Повний текст інтерв'ю Брока агентству "Інтерфакс-Україна" буде опублікований в новинній стрічці агентства і в відкритому доступі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Половина опитаних українців вважають, що Зеленський не виконав більшість передвиборчих обіцянок, половина з них звинувачує в цьому його оточення - КМІС

Участь Китаю в Глобальному саміті миру могла б зробити практичний внесок у досягнення справедливого й довготривалого миру в Україні - МЗС

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА