12:14 13.12.2019

У разі зміни позиції Києва щодо Мінських угод учасникам Паризького саміту доведеться довго аналізувати це питання - Пєсков

2 хв читати
У разі зміни позиції Києва щодо Мінських угод учасникам Паризького саміту доведеться довго аналізувати це питання - Пєсков

Документ нормандського саміту в Парижі зафіксував відданість усіх його учасників виконанню Мінських угод, якщо Київ уже встиг переглянути свої підходи, це стане предметом тривалого вивчення іншими учасниками "четвірки", заявили в Кремлі.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у п'ятницю прокоментував журналістам висловлювання з Києва про необхідність оновити Мінські угоди відповідно до реалій сьогодення.

"Хочу подумки повернути всіх у Париж і нагадати документ, який погодили учасники саміту і який можна і треба вважати успіхом. У погоджених підсумках паризького саміту в другому параграфі преамбули йдеться, що Мінські угоди продовжують бути основою роботи "нормандського формату", держави-учасниці якого віддані їх повному виконанню", - нагадав представник Кремля.

"Якщо після понеділка відбулася якась зміна позицій Києва, то це питання, яке доведеться довго і напружено аналізувати всім іншим трьом учасникам "нормандського формату", - заявив Пєсков.

На запитання, за яких умов Кремль погодиться на додаткові переговори з питання модернізації Мінських домовленостей, прес-секретар президента РФ наголосив, що "в цьому разі треба запитувати не Кремль". "Тут потрібна обопільна воля сторін конфлікту, якими є Київ і самопроголошені республіки. Під мінським комплексом заходів стоїть підпис представників самопроголошених республік", - сказав Пєсков.

У зв'язку з цим він наголосив: "Відповідно, говорити про будь-які новації, не довідуючись про точку зору і позицію представників самопроголошених республік, можна, але це малоперспективно".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА