Ринок платіжних терміналів чекає на перерозподіл — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ринок платіжних терміналів чекає на перерозподіл

Фінтех і Картки
754
Торгових точок без терміналів майже не залишилось навіть у невеликих містечках. Керівник «ТАС24 Бізнес» Сергій Бочаров вважає, що надалі відбуватиметься тільки перерозподіл ринку між існуючими банками-екваєрами.
Про це повідомляє «Фінансовий клуб» в проєкті «50 провідних банків України – 2020».
Причому тарифи, які майже однакові в усіх банках, вже не розглядаються клієнтами як конкурентна перевага. Більше уваги вони звертають на якість послуг і репутацію банка-екваєра. У середньому вартість еквайрингу становить 2% від суми транзакції, а фіксована комісія за термінал – 300-400 грн на місяць.
«Такий тариф дає змогу банкам працювати з мінімальною маржинальністю, враховуючи тарифну політику міжнародних платіжних систем, а фіксована оплата за термінал дає можливість закуповувати та обслуговувати парк терміналів, що відповідають всім сучасним вимогам», – коментує заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.
На думку Сергія Бочарова, новим викликом, який змусить банки впроваджувати інноваційні способи оплати, можуть стати біометричні платежі. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблено: ПриватБанк запускає нову біометричну технологію оплати FacePay24, яка дає змогу в буквальному сенсі «платити обличчям».
Антон Тютюн очікує в 2020 році змін як у складі учасників ринку, так і в темпах розвитку. Драйверами змін стануть поправки до закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», норми якого зобов’язують широке коло підприємців використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Антон Тютюн оцінює потенціал ринку в декілька десятків тисяч нових пристроїв протягом року.
За матеріалами:
Фінансовий клуб
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас