16:02 20.08.2018

Україна має працювати над посиленням санкцій за анексію Криму - представництво президента в АРК

2 хв читати
Україна має працювати над посиленням санкцій за анексію Криму - представництво президента в АРК

До деокупації Криму необхідно йти через посилення санкцій проти окупанта з огляду на те, що немає рішення керівництва України щодо звільнення півострова військовим шляхом, зазначає перший заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов.

"Ми маємо спільно з усіма державними установами опрацьовувати питання реалізації цього списку та його розширення для того, щоб обтяжувати для окупанта Крим. У нас немає наразі рішення щодо військового звільнення Криму. Поки що немає такого рішення. Але є рішення президента України як верховного головнокомандуючого щодо посилення тиску на агресора", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

У свою чергу постійний представник президента України в Криму Борис Бабін зазначив, що представництво на підставі аналітичної роботи виявляє тенденції та подає главі держави пропозиції в деяких питаннях, зокрема щодо санкцій.

Він пояснив, що представництво президента в Криму подавало перелік структур для введення санкцій у сфері торговельного судноплавства, незаконного телерадіомовлення, у зв’язку з крадіжкою природних ресурсів, організацією так званого Ялтинського економічного форуму.

Крім того, було запропоновано перелік осіб для санкцій з огляду на незаконну археологічну діяльністю, використання українського майна установами освіти в Криму.

"Ми порушили низку питань специфічного характеру, які стосуються окремих форм колаборації, наприклад, діяльність присяжних, виборчих комісій, мирових суддів, органів громадського контролю, які створює нині окупаційна влада", - зазначив Б.Бабін.

За його словами, органи державної влади працюють над приєднанням України до низки важливих конвенцій, які сприятимуть деокупації Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Половина опитаних українців вважають, що Зеленський не виконав більшість передвиборчих обіцянок, половина з них звинувачує в цьому його оточення - КМІС

Участь Китаю в Глобальному саміті миру могла б зробити практичний внесок у досягнення справедливого й довготривалого миру в Україні - МЗС

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА