20:53 05.10.2018

У Великій Британії і Німеччині не виключили санкцій через кібератаки Росії

1 хв читати
У Великій Британії і Німеччині не виключили санкцій через кібератаки Росії

Влада Німеччини і Великої Британії може ввести нові санкції проти Росії через обвинувачення росіян в кібератаках; з ними виступили в Мін'юсті США і Міноборони Нідерландів, передає Bloomberg.

"Ми маємо бути готові вжити заходів самостійно або краще спільно з нашими союзниками", - сказав Девід Лідінгтон, лідер палати громад.

Окрім цього, введення додаткових санкцій відносно Росії розглядає Німеччина, розповів прес-секретар німецького канцлера Штеффен Зайберт. За його словами, в Берліні "практично точно" впевнені, що російські розвідники були відповідальними за останні кібератаки.

Напередодні, 4 жовтня, в Міноборони Нідерландів розповіли, що в квітні вислали з країни чотирьох росіян, яких підозрюють у спробі зламати сервери Організації із заборони хімічної зброї. Голландські військові назвали імена підозрюваних: Олексій Моренець, Євген Серебряков, Олег Сотников і Олексій Мінін. За даними Міноборони Нідерландів, усі вони працювали на Головне розвідувальне управління (ГРУ).

У той же день усім перерахованим Нідерландами росіянам пред'явили обвинувачення в Мін'юсті США, їх вважають причетними до кібератаки на спортивні організації "з помсти" за відсторонення спортсменів з Росії. Також в американському списку обвинувачених виявилися ще троє росіян - Іван Єрмаков, Дмитро Бадин і Артем Малишев. У Мін'юсті США вважають, що вони також працюють на ГРУ, але, на відміну від висланих з Нідерландів розвідників, діяли з Москви.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА