20:55 18.12.2018

Путін відчуватиме безкарність, якщо за подальшу агресію проти України не посилити санкції

2 хв читати
Путін відчуватиме безкарність, якщо за подальшу агресію проти України не посилити санкції

Питання російської військової агресії проти України в Керченській протоці і необхідність посилення санкцій проти РФ, а також інтенсифікацію двостороннього співробітництва між Україною та Литвою обговорили секретар української Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов і керівники дипмісій Литовської Республіки в країнах "Східного партнерства".

У повідомленні, розміщеному на персональному сайті О.Турчинова у вівторок ввечері відзначається, що під час зустрічі секретар РНБО звернув увагу на те, що незважаючи на чинні санкції, військово-політичне керівництво РФ не припиняє агресію проти Української держави. "Тому без істотного посилення санкційного тиску (президент РФ Володимир - ІФ) Путін відчуватиме себе безкарним", - сказав він.

Також, говорячи про необхідність посилення санкцій проти Росії, секретар РНБО України зазначив, що з боку "наших стратегічних партнерів нелогічно посилювати економічні санкції проти РФ, і одночасно підтримувати стратегічні економічні та енергетичні проекти РФ, зокрема, "Nord Stream-2".

"Україна стає серйозним чинником європейської безпеки, і розглядати допомогу нашій державі потрібно в контексті того, що підтримуючи сектор безпеки і оборони України, Європа посилює свій захист", - підкреслив О.Турчинов.

Водночас, заступник міністра закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс зазначив, що Литва розуміє бажання президента РФ "продемонструвати всьому світу, що його дії залишаються безкарними". "Саме тому ми намагаємося зробити так, щоб він відповідав за кожен свій крок", - сказав Д.Скусявічюс, додавши, що нещодавно Литва ввела додаткові власні санкції щодо фізичних осіб, причетних до агресії в Азовському морі.

Під час розмови О.Турчинов також зазначив, що не дивлячись на гібридну агресію проти України, не припиняється реформування її сектора безпеки і оборони, а також оборонно-промислового комплексу.

У свою чергу, заступник міністра закордонних справ Литовської Республіки підкреслив, що Литва ніколи не припиняла військово-технічного співробітництва з Україною. "Ми розуміємо, що країна має право захищати свою територіальну цілісність", - сказав він, додавши, що Литва завжди підтримувала і буде підтримувати Україну.

"Ми знаємо, наскільки це складно - одночасно реформувати країну, і одночасно давати відсіч російській агресії", - сказав він, зазначивши успіхи Української держави на шляху реформування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Важливо, щоб лідери з великим політичним впливом допомагали залучати до Саміту миру інших лідерів, які все ще балансують між Україною та Росією

Київ пропонує європейські варіанти змін до розподілу повноважень між державною та місцевою владами - заступник мера

Більшість українців продовжує довіряти Зеленському як чинному президенту - КМІС

Глобальний саміт миру може мати продовження в парламентському вимірі - Стефанчук

Половина опитаних українців вважають, що Зеленський не виконав більшість передвиборчих обіцянок, половина з них звинувачує в цьому його оточення - КМІС

Участь Китаю в Глобальному саміті миру могла б зробити практичний внесок у досягнення справедливого й довготривалого миру в Україні - МЗС

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА