13:46 16.04.2019

До ВР сьогодні пройшли б "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "БПП", "Батьківщина", "Громадянська позиція", "Сила і честь" - опитування

2 хв читати
До ВР сьогодні пройшли б "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "БПП", "Батьківщина", "Громадянська позиція", "Сила і честь" - опитування

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися у середині квітня, до українського парламенту пройшли б шість політичних сил: "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Блок Петра Порошенка", ВО "Батьківщина", "Громадянська позиція", "Сила і честь".

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 9-14 квітня поточного року, за партію "Слуга народу" готові проголосувати 12% усіх респондентів і 26% серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, за "Опозиційну платформу - За життя" - відповідно, 7,5% і 16%, "Блок Петра Порошенка" отримав би відповідно, 7% і 14%, ВО "Батьківщина" - відповідно, 6% і 12%, "Громадянська позиція" - 2% і 5%, "Сила і честь" - 2% і 5%.

Ще дві партії мають лише трохи менше ніж прохідний бар'єр: Радикальна партія Олега Ляшка (2% і 4,8%) і ВО "Свобода" (2% і 4,6%).

Підтримка інших партій нижче. При цьому 43% респондентів не визначилися, за яку партію вони наразі голосували б.

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2004 респонденти, які проживають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за триступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому ступені, репрезентативною для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, яка контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

"УДАР Віталія Кличка" пропонує ввести декларування  відсутності зв'язків з рф для бізнесу

Іспанія визнає державу Палестина в кордонах 1967 року - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА