Австрія, Чехія, Угорщина та Уельс вийшли в елітний дивізіон Ліги націй

iSport.ua,  19 листопада 2020, 00:09
0
225

У середу, 18 листопада, в рамках шостого туру Ліги націй відбулися поєдинки Дивізіону В, за підсумками яких визначилися команди, які в наступному розіграші турніру виступатимуть в елітному дивізіоні.

Так, з першої групи в Лігу А вирушила Австрія, яка в підсумковому турі зіграла внічию з Норвегією. Втім, австрійців для виходу в еліту влаштовувала і поразка з рахунком 0:1, але команда зуміла вирвати нічийний результат у самому кінці поєдинку.

Зазначимо, що Норвегія за підсумками шести турів фінішувала другою в групі і зберегла місце в Лізі В.

Австрія - Норвегія 1:1

Гол: Грбич, 90 + 4 - Захід, 61.

У другій групі збірна Чехії на своєму полі зуміла обіграти Словаччину (2:0) і забезпечила собі перше місце в групі, а, отже, і путівку в Лігу А.

Чехи відкрили рахунок на 17-й хвилині зусиллями Соучека, а на 55-й хвилині Ондрашек встановив остаточний рахунок у матчі. А ось Словаччина, зазнавши поразки, залишила Дивізіон В і відправилася в Лігу С.

Чехія - Словаччина 2:0

Голи: Соучек, 17, Ондрашек, 55.

У третій групі збірна Угорщини на своєму полі обіграла Туреччину з рахунком 2:0 і зуміла вийти в елітний дивізіон до найсильніших команд.

На руку угорцям зіграло і те, що росіяни зазнали поразки в підсумковому турі і самі випали з боротьби за місце в Лізі А.

Угорщина - Туреччина 2:0

Голи: Сігер, 57, Варга, 90+5.

У четвертій групі Ліги В збірна Уельсу на своєму полі виявилася сильнішою за Фінляндію (3:1), що забезпечило валлійцям путівку в еліту. А ось фіни стали другими в групі і зберегли своє місце в Дивізіоні В.

Голами у складі господарів відзначилися Вілсон, Джейм і Мур, а за гостей єдиний м'яч забив Пуккі.

Уельс - Фінляндія 3:1

Голи: Вілсон, 29, Джеймс, 46, Мур, 84 - Пуккі, 63.

Що стосується інших матчів Ліги В, то Румунія на виїзді розійшлася миром у матчі проти Північної Ірландії (1:1) і залишилася в дивізіоні. А ось північно-ірландці опустилися в Лігу С.

Першими в цьому поєдинку забили господарі зусиллями Бойса, але Ерік Бікфалві зрівняв рахунок незадовго до кінця зустрічі.

Північна Ірландія - Румунія 1:1

Голи: Бойс, 56 - Бікфалві, 81.

Збірна Ізраїлю вдома обіграла Шотландію з мінімальним рахунком, і, тим самим, зберегла прописку в Лізі В. Єдиний гол у поєдинку забив хавбек Шахтаря Манор Соломон на 44-й хвилині.

Ізраїль - Шотландія 1:0

Гол: Соломон, 44.

Збірна Росії зазнала великої поразки від Сербії в підсумковому турі Ліги націй.

Підопічні Черчесова пропустили п'ять голів, а забити не змогли жодного разу.

Сербія - Росія 5:0

Голи: Радоньїч, 10, Йович, 25, 45+1, Влахович, 41, Младенович, 64.

Болгарія в підсумковому матчі зіграла на своєму полі в нульову нічию з Ірландією і, таким чином, відправиться в Лігу С. А ось ірландці продовжувати виступати у другому за силою дивізіоні Ліги націй.

Болгарія - Ірландія 0:0