08:50 03.07.2019

Україна і Канада йдуть до безвізового режиму, мають намір підписати угоду про спрощення для молоді навчання і роботи строком до року

1 хв читати
Україна і Канада йдуть до безвізового режиму, мають намір підписати угоду про спрощення для молоді навчання і роботи строком до року

Україна і Канада здійснюють кроки на шляху до безвізового режиму, мають намір підписати угоду про мобільність молоді, відзначає президент України Володимир Зеленський.

"Уже в найближчі місяці ми плануємо укласти українсько-канадську угоду про мобільність молоді, яке сприятиме молодіжним обмінам. Мені б дуже хотілося, щоб українська молодь могла отримувати тут (у Канаді - ІФ) знання і досвід. Зараз це не так просто зробити, отримати канадську візу, ви знаєте, так само складно, як дістати квитки на матч НХЛ", - зазначив він у вівторок у Торонто на спільному брифінгу з Джастіном Трюдо після зустрічі з канадським прем'єром.

Зеленський зазначив, що розуміє побоювання канадської сторони в питанні спрощення отримання віз. "Але, думаю, ми знайдемо правильне рішення і зможемо гарантувати повернення нашої молоді додому, тому що ми в першу чергу в цьому зацікавлені", - наголосив він.

Президент України також зазначив, що угода про молодіжні обміни дасть українцям і канадцям можливість приїжджати за спрощеною процедурою терміном до одного року на навчання і роботу.

"Друге - ми сьогодні отримали пропозицію від Канади приєднати Україну до програми Trusted Traveler, що означатиме спрощену процедуру приїзду українців до Канади", - повідомив він.

"Ми на це дивимося, як на ще один крок до майбутнього безвізового режиму з Канадою", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА