10:07 07.06.2018

Порошенко закликав фракцію БПП підтримати закон про Антикорупційний суд і поправки до закону про дипслужбу

2 хв читати
Порошенко закликав фракцію БПП підтримати закон про Антикорупційний суд і поправки до закону про дипслужбу

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з народними депутатами парламентської фракції партії "Блок Петра Порошенка" закликав парламентаріїв підтримати закон про Антикорупційний суд, повідомляє перший заступник голови Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

За її словами, закон потрібен передусім Україні, а не лише її партнерам. "Закон має відповідати передусім Конституції України, тому що Україна - суверенна держава, і також враховувати позиції і рекомендації Венеціанської комісії", - написала І.Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook в четвер.

За її словами, президент нагадав, що, згідно з регламентом, зміг подати законопроект після того, як парламент "з сотої спроби таки відкликав законопроект про Антикорупційний суд опозиціонерів, який отримав нищівний висновок Венеціанської комісії, але опозиціонери блокували відкликання цього закону". "І ми втратили час, багато місяців і тижнів. Сьогодні маємо всі проголосувати "за", - наголосила парламентарій.

Також П.Порошенко, за словами першого віце-спікера Ради, зазначає, що у нас не лише Антикорупційний суд, але і всі суди і вся судова система мать працювати так, щоб повернути довіру суспільства до судової системи.

Глава держави також просить підтримати його поправки до закону про дипломатичну службу, "якого очікують сотні українських дипломатів", повідомила І.Геращенко.

У свою чергу, народний депутат Олексій Гончаренко (фракція БПП), відповідаючи на запитання журналістів про те, що на засідання їхньої фракції прийшов лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, зазначив, що, очевидно, А.Яценюк зайшов після засідання фракції "Народний фронт", щоб переговорити з президентом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА