11:53 20.12.2019

У голови аграрного комітету ВР є конфлікт інтересів щодо законопроекту про ринок землі, заявляють у "Батьківщині"

2 хв читати
У голови аграрного комітету ВР є конфлікт інтересів щодо законопроекту про ринок землі, заявляють у "Батьківщині"

Народний депутат Сергій Соболєв (фракція "Батьківщина") стверджує, що у голови аграрного комітету парламенту Миколи Сольського ("Слуга народу") є конфлікт інтересів при розгляді законопроекту №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" і той не може не тільки вести засідання комітету, але і мати право голосу.

"Питання, яке вчора ставилося на комітеті: чи може пан Сольський вести засідання комітету? У нас є приклад голови фінансового комітету, який під час початку розгляду питання про легалізацію грального бізнесу завив про свій потенційний конфлікт інтересів і про те, що він не може вести засідання і доповідати це питання. Пан Сольський, який до того, як стати народним депутатом задекларував компанію, яка на сьогодні опосередковано володіє 51 тисячею гектарів землі, далі веде засідання комітету", - заявив Соболєв у п'ятницю в коментарі журналістам.

У "Батьківщині" вважають дані, зазначені в декларації Сольського, потенційним конфліктом інтересів. У зв'язку з цим депутати фракції звернулися до керівництва парламенту, Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційного бюро з метою перевірити, чи є конфлікт інтересів у цьому випадку.

"Є офіційно оприлюднені декларації, їх легко перевірити і зрозуміти: чи є у людини конфлікт інтересів чи ні? Чи отримав він за останні місяці додатковий дохід від компаній, пов'язаних з аграрним бізнесом? Отримав, це зафіксовано в його декларації, як додаткові дивіденди. Ми попросили зробити все, щоб конфлікту інтересів під час розгляду питання не було", - каже заступник голови фракції "Батьківщина".

Соболєв переконаний, що Сольський не має права не лише вести засідання аграрного комітету, а й голосувати за рішення, пов'язані зі створенням ринку сільськогосподарських земель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА