08:52 24.11.2019

США мають намір включити санкції проти "Північного потоку" до військового бюджету

2 хв читати
США мають намір включити санкції проти "Північного потоку" до військового бюджету

До законопроекту про оборонний бюджет США на 2020 рік буде додано положення про санкції проти компаній, що беруть участь у проекті газопроводу "Північний потік - 2". Про це виданню Defence News повідомив голова комітету сенату США з міжнародних справ республіканець Джим Ріш.

"Причина такого кроку в тому, що це вікно закривається. Велику частину "Північного потоку" вже побудовано", - заявив він і додав, що санкції повинні переконати будівельні компанії, які беруть участь в проекті, припинити роботу над ним.

"Це їм дорого обійдеться", - сказав Ріш. За його словами, якщо обмежувальні заходи набудуть чинності, то компанії "будуть змушені закритися" і Росії доведеться шукати інший спосіб завершити роботу над газопроводом.

Як заявив сенатор, додавання положення про санкції до проекту бюджету означатиме, що в обох палатах Конгресу і банківському комітеті з цього питання є спільна позиція.

Видання уточнює, що текст положення про санкції ще не оприлюднений, однак, за словами сенатора, він близький до акту "Про захист енергетичної безпеки Європи", який раніше представив республіканець Тед Круз. Комітет сенату з міжнародних справ ухвалив його в кінці липня. Цей документ пропонує вводити обмежувальні заходи проти іноземних компаній, які надають свої спеціалізовані судна для укладання труб Nord Stream 2 в Балтійському морі. Санкції будуть вводитися, якщо судно прокладає труби на глибині від 100 футів (приблизно 30,5 м) нижче рівня моря. Крім того, автори законопроекту запропонували заморожувати активи цих осіб, що знаходяться під юрисдикцією США, і штрафувати юрособи, які забезпечують страхування об'єкта.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА