12:29 14.02.2019

Майже 20% українців вважають, що майбутній президент має вирішувати конфлікт із РФ через переговори в "будапештському форматі" - опитування

2 хв читати
Майже 20% українців вважають, що майбутній президент має вирішувати конфлікт із РФ через переговори в "будапештському форматі" - опитування

19,1% українців вважають, що майбутній президент України має вирішувати конфлікт із Росією щодо припинення бойових дій на Донбасі через переговори у "будапештському форматі", про що свідчать результати національного опитування громадської думки GfK Ukraine.

Згідно з результатами дослідження, оприлюдненими в четвер у Києві на прес-конференції "Між Лукашенком і Меркель. Якої зовнішньої політики очікують від наступного президента України", 19,1% опитаних вважають, що майбутній президент України має вирішувати конфлікт із Росією щодо припинення бойових дій на Донбасі через переговори у "будапештському форматі" (за участю Великобританії, США, Росії, Франції та Китаю).

12,1% відповіли, що цей конфлікт необхідно вирішувати за допомогою дотримання узятих на себе зобов'язань і в рамках чинних переговорних ініціатив (мінський процес, нормандський формат), 12% вважають, що це внутрішній конфлікт, тому необхідно вести переговори безпосередньо з представниками непідконтрольних територій Донбасу, 11,6% - необхідно задіяти Збройні сили України для того, щоб відновити контроль над окупованими територіями.

Крім того, 10,8% висловили думку, що майбутній президент має вирішувати цей конфлікт особисто з президентом Росії Володимиром Путіним без участі іноземних держав, 9,9% - Україна має відпустити непідконтрольні території і не намагатися їх повернути. 23,5% було складно відповісти на запитання.

Опитування проводилося компанією GfK Ukraine на замовлення Pact у рамках програми сприяння громадської активності "Долучайтесь!" (USAID) в листопаді-грудні 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА