13:38 03.04.2018

Норвезький біатлоніст Бйорндален завершив кар'єру

1 хв читати

Восьмиразовий олімпійський чемпіон з біатлону Уле-Ейнар Бйорндален оголосив про завершення спортивної кар'єри, повідомляє норвезький телеканал NRK.

44-річний спортсмен повідомив, що минулого літа в нього було два напади миготливої аритмії. У.-Е.Бйорндален заявив, що все ще отримує задоволення від змагань і хотів би продовжувати виступати, але все-таки вирішив завершити кар'єру.

У.-Е.Бйорндален виступав на шести Олімпіадах, де здобув 13 медалей, вісім з яких - золоті. На 23 чемпіонатах світу він виграв 45 медалей (20 із них - найвищого ґатунку). Виборов 95 особистих перемог на етапах Кубка світу з біатлону та 35 перемог у командних дисциплінах.

Норвезький ветеран не потрапив до складу національної команди на Олімпійські ігри в Пхенчхані, проте ввійшов до складу тренерського штабу збірної Білорусі. Дружина У.-Е.Бйорндалена - чотириразова олімпійська чемпіонка з біатлону, білоруска Дарина Домрачова.