12:51 19.04.2021

МКЧХ направив в ОРДЛО понад 100 тонн гумдопомоги - Мінреінтеграції України

1 хв читати
МКЧХ направив в ОРДЛО понад 100 тонн гумдопомоги - Мінреінтеграції України

Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) направив жителям тимчасово окуповані частини Луганської та Донецької областей гуманітарну допомогу загальною вагою 120 тонн, повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Сьогодні, 19 квітня 2021 року, на окуповані РФ частини Донецької та Луганської областей України шістьма вантажівками доставлено гуманітарний вантаж загальною вагою 120,96 тонни", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що вантажівками через КПВВ "Новотроїцьке" було переправлено гумдопомогу, а саме - продуктові набори.

Крім того, ще одна вантажівка з гумдопомогою вагою 2,732 тонни доставила вантаж у п'ятницю, 16 квітня, через КПВВ "Щастя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

WINHUB підписав меморандум про співробітництво з DELTA Ukraine на MIPIM 2025

Зеленський заслухав доповідь української делегації щодо перемовин у Саудівській Аравії

В ЦПД прокоментували висловлювання Ушакова: Росія традиційно намагається викривити реальність і виставити себе головним миротворцем

Будівництво Дому Рональда МакДональда на території "Охматдиту" може розпочатися наприкінці 2025 р.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА