15:56 08.11.2019

У "Голосі" заявляють, що Україна має вийти з Мінських угод і зосередитися на державних інтересах

2 хв читати
У "Голосі" заявляють, що Україна має вийти з Мінських угод і зосередитися на державних інтересах

Партія "Голос" виступає за вихід України з Мінських угод, щоб зібрати сили та спланувати мир на своїх умовах, ідеться в заяві партії, оприлюдненій у п'ятницю.

"Ми вважаємо, що єдиний ефективний шлях для України сьогодні — це вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій. Ми боремося на два фронти — з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою та неефективністю державних інституцій на внутрішньому. Поки що повернути Крим та Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо", - йдеться в заяві партії.

У партії наголошують, що Росія сьогодні не готова до конструктивної розмови та продовжує політику, розпочату в 2014 році.

"Саме тому час визнати реальність і вийти з Мінських угод. При цьому не відходити ні на крок назад: ані на військовому, ані на дипломатичному фронтах. Україна має перегрупуватись і зібрати сили, щоб повернути втрачені території та людей, які стали заручниками агресора. Повернути в тому числі ментально", - зазначено в заяві.

Водночас у "Голосі" зазначили, що війна з Росією не має ні військового, ні дипломатичного розв’язання сьогодні. "Але ми повинні посилювати військову здатність України та бути готовими переважити на свою користь силове протистояння, якщо раптом воно станеться завтра. (...) А щодо санкцій — не треба розповідати нам про їх втрату. Саме виконання Мінських угод веде до їх зняття. Ми втратимо і санкції, і суверенітет", - зазначається в тексті.

У політичній силі також додали, що хоч би який шлях було обрано для повернення своїх територій і людей, "Україна повинна накачати також економічні м'язи", оскільки попереду дуже багато складної роботи з відновлення.

"Україна має вийти з Мінських угод і зосередитися на державних інтересах: зупинитися, навести лад, зібрати сили та спланувати мир на своїх умовах. І реалізувати цей план із сильної позиції — тоді, коли для цього з’являться реальні можливості", - підсумували в партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА