14:31 24.02.2020

Рівень довіри українців до президента, ВР та Кабміну за півроку суттєво знизився - опитування

2 хв читати
Рівень довіри українців до президента, ВР та Кабміну за півроку суттєво знизився - опитування

Більшість українців довіряє Збройним силам країни, не схильна довіряти чиновникам і судам, а рівень довіри до президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів знизився за останні півроку, свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова.

Так, в оцінці рівня довіри до державних і громадських інституцій 69% опитаних сказали, що довіряють Збройним силам України. Державній службі з надзвичайних ситуацій довіряють 65% респондентів, церкві - 62,5%, волонтерським організаціям - 60%, українським ЗМІ - 52,5% опитаних.

Що стосується недовіри українців загалом, то, згідно з опитуванням, 82% українців не довіряють російським ЗМІ, 77% - державному апарату України, 76% - українській судовій системі загалом.

Президенту України нині висловлюють довіру 51,5% респондентів, тоді як у вересні 2019 року ця цифра становила 79% і була свідченням максимального висловлення довіри українців главі держави. Рівень недовіри до президента за цей період зріс із 13,5 до 41%.

Також результати опитування свідчать про зниження рівня довіри до Верховної Ради та уряду. Так, парламенту схильні нині довіряти 28% опитаних, тоді як у вересні довіра до ВР становила 57%. Рівень довіри українців до Кабінету Міністрів знизився відповідно із 57% до 28%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 до 17 лютого 2020 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що представляє доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступінчаста, випадкова з квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА