11:26 11.10.2018

Впровадження реформ в Україні ускладнюється війною, але вони створюють умови для змін на краще - заступник помічника генсека НАТО

1 хв читати
Впровадження реформ в Україні ускладнюється війною, але вони створюють умови для змін на краще - заступник помічника генсека НАТО

У НАТО відзначають складність впровадження реформ в Україні на тлі агресії Росії і наголошують на важливості збереження санкцій.

"Ми визнаємо, що ваша робота навіть складніша, оскільки ви впроваджуєте реформи під час війни. НАТО засуджує дії Росії із окупації частини території України, санкції повинні мають бути збережені доти, доки Росія продовжує окуповувати Крим", - сказав заступник помічника генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Гордон Девіс (Gordon Davis), виступаючи на семінарі з розвитку оборонно-промислового комплексу України в четвер у Києві.

Він додав, що НАТО підтримує Мінські угоди. "Слова на папері мають бути перетворені на реальність. Має бути забезпечено реальне перемир'я, прибрано зброю, проведено розмінування і забезпечено доступ для міжнародних спостерігачів", - наголосив Г.Девіс.

За його словами, процес реформ може видаватися недостатньо динамічним, проте він створює умови для змін на краще. Він додав, що реформи в оборонному секторі також вимагають змін в економічному секторі, боротьби з корупцією та верховенства права.

"Ключові моменти передбачають побудову чесності, створення прозорості та виявлення корупції. Цього очікують", - резюмував представник НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА