iSport.ua,  4 серпня 2019, 17:30
0
288
Українці принесли Генту 4 голи

Ігор Пластун також відзначився у воротах Ейпена, але його гол переписали на суперника.

Гент розгромив Ейпен в матчі чемпіонату Бельгії з рахунком 6:1. Три з цих голів забили за участю українців.

Вже на 2-й хвилині Гент вирвався вперед. Ігор Пластун здійснював удар, але м'яч влучив у гравця суперника, а потім залетів у ворота. Гол спочатку записали на українця, але пізніше переписали як автогол.

Після другого голу автором якого став Нгадеу, відзначився Роман Безус, головою замкнувши подачу з флангу - 3:0.

Під завісу першого тайму у воротах суперника розписався і нападаючий Роман Яремчук, реалізувавши пенальті.

На 90-й хвилині поєдинку Роман Безус забив ще один гол, оформивши дубль.

Матч Гент - Ейпен завершився з рахунком 6:1.

Раніше тренер Гента похвалив гру Яремчука, зазначивши, що українець в хорошій формі.