07:38 22.07.2020

Палата представників США схвалила проект оборонного бюджету з посиленням санкцій проти "Північного потоку 2" і "Турецького потоку"

2 хв читати
Палата представників США схвалила проект оборонного бюджету з посиленням санкцій проти "Північного потоку 2" і "Турецького потоку"

Палата представників Конгресу США схвалила проект оборонного бюджету на наступний фінансовий рік, який передбачає серед іншого посилення санкцій щодо газопроводів "Північний потік 2" і "Турецький потік", повідомляють місцеві ЗМІ.

Законопроект був ухвалений 295 голосами "за", 125 конгресменів виступили "проти".

Проект оборонного бюджету на суму $ 740,5 млрд, запропонований Палатою представників, охоплює низку аспектів: від створення фонду в $ 3,6 млрд для боротьби з Китаєм в Індо-Тихоокеанському регіоні до виділення $ 1 млрд на допомогу Пентагону в забезпеченні готовності до пандемії в умовах коронавірусної кризи.

Що стосується газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік", то в новому проекті пропонується посилити санкції, які вже існують. Зокрема, проект передбачає санкції за "сприяння продажу, оренді або наданню" трубоукладальних суден для будівництва газопроводів, "надання страхування і перестрахування", а також послуг або приміщень для "технічної модернізації" суден, пов'язаних із будівництвом газопроводу.

Крім того, проект передбачає виділення майже $ 3,8 млрд на програму "Європейська ініціатива стримування".

Законопроект також містить у собі положення, спрямовані на те, щоб заборонити президенту США Дональду Трампу скорочувати чисельність американських військових у Німеччині і Афганістані, а також обмежують використання коштів з військового бюджету на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Другу сенатську версію оборонного бюджету, як очікується, верхня палата Конгресу прийме пізніше на цьому тижні.

Палата представників і Сенат повинні узгодити свої версії законопроекту, перш ніж відправити його на підпис президенту Дональду Трампу.

Раніше американський лідер погрожував накласти вето на проект.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА