12:25 29.10.2020

МЗС надає всю необхідну підтримку українським туристам, які постраждали у Єгипті від нападу акули - Кулеба

2 хв читати
МЗС надає всю необхідну підтримку українським туристам, які постраждали у Єгипті від нападу акули - Кулеба

Міністерство закордонних справ України та українське посольство в Єгипті надають всю необхідну підтримку та допомогу українським туристам, які постраждали від нападу акули у цій країні, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Посольство України в Єгипті тримає цю справу на контролі, підтримує постійний зв'язок з рідними постраждалих, адміністрацією медичного закладу, в якому перебувають постраждалі, і туроператором. Постраждалі громадяни отримують від МЗС всю необхідну підтримку та допомогу", - сказав глава МЗС на онлайн-брифінгу в четвер.

Водночас Кулеба закликав українців чітко дотримуватися правил країни перебування і не шукати обхідні шляхи заборон, встановлених у них.

"Але я не можу також не скористатися цією нагодою, щоб не закликати українських громадян, які вибирають туризм за кордоном, чітко дотримуватися правил країн перебування. Якщо щось офіційно заборонено, не треба шукати обхідні шляхи, щоб насолодитися порушенням заборони, тому що порушення таких заборон може мати трагічні наслідки", - наголосив міністр.

Він нагадав, що сноркелінг - вид підводного плавання, яким скористалися постраждалі туристи - є забороненим у Єгипті.

Як повідомлялося, 27 жовтня в Держагентстві розвитку туризму України поінформували, що українська сім'я постраждала унаслідок нападу акули в Єгипті, дитина потрапила до реанімації. "У Єгипті під час сноркелінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська сім'я. Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, завтра друга, поранену руку врятувати не вдалося", - йдеться у повідомленні.

В агентстві зазначають, що цей випадок не перший, оскільки відпочиваючі, незважаючи на застереження та заборони туроператорів, за межами готелю купують екстремальні тури, не знаючи, що для цього потрібен окремий страховий поліс.

У Держагентстві розвитку туризму України також звернули увагу на те, що з 1 листопада 2019 року влада губернаторства Південний Сінай ввела заборону на заняття водними видами спорту, включаючи дайвінг та сноркелінг, із водних суден для осіб, які не мають відповідних сертифікатів.

Заборона діє на східному узбережжі Синайського півострова, включаючи територію від заповідника Рас-Мухаммад на півдні до міста Таба на кордоні з Ізраїлем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Епіцентр" до кінця року планує завершити будівництво п'яти ТЦ і логістичного комплексу

Кабмін запровадив бронювання постачальників і волонтерів ЗСУ, навчання БПЛА, РЕБ і такмеду та пом'якшив критерії бронювання перевізників

Усі органи держвлади і держпідприємства до 31 грудня зобов'язані забезпечити економію е/е

Кабмін запровадив 50% квоту бронювання поліції, ДСНС і низки інших правоохоронців, давши право на винятки міністру оборони

Кабмін продовжив строки бронювання до року і розширив бронювання дефіцитних ВУС

Мінагрополітики доопрацьовує низку проєктів щодо впровадження земельної реформи

Стратегія розвитку агросектору до 2030 р. передбачає подальшу цифровізацію галузі

На фронті за день було 85 зіткнень, найгарячіша обстановка зберігається на Покровському напрямку - Генштаб

Війська РФ за добу скинули на територію України 52 УАБи, для ударів задіяли понад 460 БпЛА - Генштаб

Олена Зеленська на зустрічі з Бріжит Макрон: 12 медзакладів Франції стали побратимами українських лікарень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА