10:38 06.03.2020

Команда Представництва президента в АРК подасть у відставку, якщо буде рішення щодо водопостачання Криму - Ташева

2 хв читати
Команда Представництва президента в АРК подасть у відставку, якщо буде рішення щодо водопостачання Криму - Ташева

Відновлення водопостачання Криму до повної деокупації півострова неможливе і лише погіршить ситуацію, вважає заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим (АРК) Таміла Ташева.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, коментуючи заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо відновлення водопостачання Криму.

"Дискусія про турботу про громадян і т. д. не вперше точиться. Причини дві - російський наратив і відсутність обізнаності щодо ситуації в Криму, недостатні знання міжнародного права, аналізу того, що буде відбуватися з нашими ж громадянами, якщо воду пустять (ще більший тиск і репресії, бо гроші в РФ звільняться для посилення військових та силовиків, не перераховуватиму всіх причин)", - написала Ташева.

"Впевнена, що новопризначений прем'єр-міністр поки що не в контексті Криму. Ми будемо зі свого боку брифіти весь уряд щодо кримських питань, зокрема води", - уточнила вона.

Ташева повідомила, що жодного рішення щодо водопостачання Криму наразі немає, але якщо його буде відновлено, вона подасть у відставку, як і вся команда представництва президента в Криму.

"Позиція Представництва президента України в АР Крим не змінилася - ми вважаємо, що держава-окупант (Росія) несе повну відповідальність за громадян України, що живуть на півострові. І жодної води до Криму до повної деокупації півострова від ворога", - наголосила вона.

Як повідомлялося, Шмигаль в ефірі телеканалу "1+1" у четвер увечері заявив, що Україна "не може не давати води українцям".

"Питання подання води в окупований Крим - це не питання торгівлі з окупантом, це не питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть в Криму", - сказав він.

Пізніше на своїй сторінці у Facebook Шмигаль уточнив, що його слова було вирвано з контексту.

"Позиція залишається незмінною: ми хотіли би подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупації півострова та повернення його до складу України", - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА