22:25 04.10.2018

Польща і Україна "приречені один на одного" і на вирішення спірних питань

1 хв читати
Польща і Україна "приречені один на одного" і на вирішення спірних питань

Керівник Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох вважає, що відносини між його країною і Україною знаходяться на хорошому рівні, а всі спірні питання необхідно вирішувати завдяки "духу правди" і співпраці.

Польсько-українські відносини потрібно оцінювати як хороші. Так, в медійному, емоційному плані є питання, пов'язані з історичними подіями. Ці питання мають вирішуватися "в дусі правди" і не впливати на нинішній стан відносин. Наші народи дивляться вперед. Так, є певні моменти, необхідно прояснити деякі спірні питання, але ми "приречені один на одного" і на вирішення цих питань", - сказав він на брифінгу перед зустріччю з секретарем РНБО України Олександром Турчиновим в четвер.

П.Солох зазначив, що нинішня напружена ситуація між Україною та Угорщиною не впливає на співпрацю України з НАТО і ЄС. Також, за його словами, на найближчій Раді НАТО-Росія "єдиний пункт, який розглядатиметься, - агресія РФ проти України".

Він підкреслив, що стратегічне партнерство між Польщею та Україною є дуже важливим і впливає на безпеку Європи і решти світу. Зокрема, П.Солох вказав, що у України є зараз великий досвід протистояння гібридним загрозам.

Агресивна політика РФ спрямована на дестабілізацію ситуації і викликає проблеми не тільки в Україні, а й поширюється на загальний простір", - зазначив глава Бюро нацбезпеки Польщі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА