12:09 30.10.2018

У Кремлі не бачать необхідності в новому договорі з Україною щодо Азовського моря

2 хв читати
У Кремлі не бачать необхідності в новому договорі з Україною щодо Азовського моря

У Кремлі заявили, що не бачать необхідності в переукладанні договору з Україною щодо Азовського моря.

"Поки що немає ніякої позиції в цьому випадку. Існує міжнародна правова база з цього приводу, і вона діє. На це і потрібно орієнтуватися", - сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на відповідне запитання журналістів.

Напередодні заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що денонсація договору між Росією і Україною про співпрацю у використанні Азовського моря і Керченської протоки від 2003 року може призвести до нового територіального спору щодо делімітації Азова.

"Сама угода справді складається з п'яти статей, одну з яких ніколи не було реалізовано, а саме не було здійснено делімітацію Азовського моря ... З точки зору додаткових прав Україна нічого не отримає (денонсувавши договір - ІФ), ми можемо отримати новий територіальний спір з РФ щодо делімітації Азовського моря", - сказала вона в ефірі ток-шоу "Свобода слова" в понеділок.

За її словами, судовий позов України до РФ базується на Міжнародній конвенції з морського права, незважаючи на те, що існувала двостороння угода з РФ.

"Справді, на мою думку, цю угоду було складено неправомірно з точки зору Міжнародної морської конвенції, але відповіді на це має дати Трибунал, і ми очікуємо цієї відповіді вже наступного року", - пояснила О.Зеркаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Половина опитаних українців вважають, що Зеленський не виконав більшість передвиборчих обіцянок, половина з них звинувачує в цьому його оточення - КМІС

Участь Китаю в Глобальному саміті миру могла б зробити практичний внесок у досягнення справедливого й довготривалого миру в Україні - МЗС

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА