iSport.ua,  2 червня 2018, 21:09
0
385
Україна не змогла потрапити на чемпіонат Європи

У відбірковому турнірі збірна України посіла останнє місце у своїй групі і вдруге в історії не потрапила на чемпіонат Європи з гандболу.

Жіноча збірна України вдруге у своїй історії "пролетіла" повз фінальну частину чемпіонату Європи.

У відбірковому турнірі збірна України очікувано двічі програла фавориткам групи Норвегії, обмінялася домашніми перемогами з головним своїм суперником у групі Хорватією, але сенсаційно двічі поступилася Швейцарії, в результаті чого посіла останнє місце у своїй групі.

Українки до останнього туру претендували на вихід на чемпіонат Європи, для чого просто потрібна була перемога з будь-яким рахунком, але на виїзді у вирішальному матчі вони програли Хорватії 25:28.

Після програної першої половини 12:15, наші дівчата відмінно почали другий тайм і навіть вийшли вперед 18:17, але провалили середину тайму, пропустивши шість поспіль м'ячів і відігратися не зуміли.

Таким чином, Україна вдруге поспіль і всього другий раз в історії не потрапила на чемпіонат Європи з гандболу.