Світоліна у важкому матчі обіграла Кузнєцову

iSport.ua,  15 серпня 2018, 06:22
0
404
Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна з перемоги стартувала на турнірі в Цинциннаті.

Еліна Світоліна пробилася до третього раунду турніру серії Прем'єр 5 в Цинциннаті, обігравши в трьох сетах росіянку Світлану Кузнєцову 7:6 (1), 4:6, 6:4.

Еліна впевнено почала матч, вийшла вперед 4:1, але далі програла чотири гейми. За рахунку 5:5 Кузнєцова зробила брейк, але Еліна не дала подати на сет, реалізувала свій брейкпоїнт, щоб перевести гру на тайбрейк. Там з восьми розіграшів українка віддала суперниці лише один, записавши сет в свій актив за 65 хвилин.

У другому сеті Світоліна знову вийшла вперед 2:0, а потім віддала чотири гейми поспіль. Українка зрівняла рахунок (4:4), але не змогла зробити брейк, а потім віддала свою подачу, програвши сет.

Зі старту вирішальної партії Світоліна знову пішла у відрив з двома брейками (4:1). Кузнєцова один відіграла, але подачу не захистила (5:2). Подати на перемогу з першої спроби Світоліній не вдалося, але в десятому геймі з другого матчбола українка оформила путівку в наступний раунд.

Суперниця Світоліної в третьому колі визначиться в матчі Аманда Анісімова - Петра Мартич.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.