13:55 22.10.2018

Повернення Криму не лише дипломатичним шляхом має обговорюватися в суспільстві на рівні експертів - заступник міністра Джапарова

2 хв читати
Повернення Криму не лише дипломатичним шляхом має обговорюватися в суспільстві на рівні експертів - заступник міністра Джапарова

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова вважає, що варіанти повернення Криму не лише дипломатичним шляхом мають обговорюватися в українському суспільстві на рівні експертного середовища.

"Ми всі говоримо про політичний тиск, дипломатичний тиск, санкції, економічний тиск - це рамка, від якої ми сьогодні відштовхуємося", - сказала Е.Джапарова на прес-конференції в понеділок у Києві.

Водночас, зазначила вона, усі зусилля впираються "в одну стіну, під назвою "позиція Російської Федерації", з якою такі інструменти не працюють.

На думку першого заступника міністра, це важливе питання, що мають розвивати українські експерти.

"У комунікації дуже важливо мати бачення, що буде далі, і це питання саме до експертів. Оскілки мені здається, що, окрім дипломатичного сценарію, ми маємо також розробляти і, як мінімум, враховувати військовий сценарій повернення Криму, оскільки ми не знаємо, яка кон'юнктура буде в самій Російській Федерації", - додала Е.Джапарова.

Вона наголосила, що варіанти повернення Криму не лише дипломатичним шляхом "мають бути артикульовані в українському суспільстві на рівні експертного середовища".

Раніше, в 2017 р, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявляв, що "ймовірність повернення Криму військовим шляхом занадто ускладнена". "Ніколи не говори "ніколи". Я вірю в те, що при своєму житті побачу крах імперії. Саме в цей період ми і повернемо Крим", - заявив при цьому чиновник в інтерв'ю "апостроф".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА