Янукович закликав "проводити референдуми" у всіх регіонах України, Росія готова розпочати нову "газову війну" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович закликав "проводити референдуми" у всіх регіонах України, Росія готова розпочати нову "газову війну"

3227
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати п’ятниці, 28 березня:
  • Україна розраховує на $8 млрд зовнішніх позик цього року
  • Україна розпочала грандіозні вчення військової авіації і ППО: у них взяли участь 219 одиниць техніки
  • Акцизний збір на автомобілі збільшено у 2 рази
  • Імпортні посилки дорожчі за 150 євро оподатковуватимуться
  • Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан про “газову війну” проти України*
“Ми повинні констатувати, що часу для організації поставок природного газу з країн ЄС в Україну залишилося дуже небагато. Якщо ми не зможемо швидко вирішити цю проблему, можна спрогнозувати повторення “газової війни”, яка мала місце в 2009 році за таким же сценарієм і з такими ж наслідками, включаючи навіть повне припинення поставок газу з боку Російської Федерації в західному напрямку”.
The Guardian про візит Барака Обами до Саудівської Аравії
“Ймовірна мета поїздки – домовитися про різке зниження світових цін на нафту, а також попросити 15 млрд доларів для України. Обвалення світових цін на нафту – саме такий спосіб впливу на Росію Обама, схоже, має намір використовувати”.
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк про дотації у вугільній галузі
“Якщо закрити всі держшахти, звільнити всіх шахтарів і сказати: “Дорогі шахтарі, сидіть вдома, не спускайтеся в забій. А ми візьмемо суму дотацій і поділимо між усіма вами, знаєте, скільки виходить? 80 тис. грн. на рік”.
Четвертий президент України Віктор Янукович про проведення референдумів у всіх регіонах України
“Як президент, який з вами думками і душею, закликаю кожного розсудливого ​​громадянина України – не дайте самозванцям вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону у складі України”.
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій про напад Росії на Україну
“Вони (російська влада) продовжують свою тактику з дестабілізації ситуації в Україні, і на сьогодні їх головне завдання – дестабілізація і недопущення проведення президентських виборів 25 травня. І навколо цього сконцентровані їхні плани”.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас