12:31 29.11.2018

Чехія внесла Україну до списку безпечних країн

1 хв читати
Чехія внесла Україну до списку безпечних країн

Міністерство внутрішніх справ Чехії розширило список безпечних країн, внісши до нього Україну, повідомив посол України в цій республіці Євген Перебийніс.

"Цей список використовується під час розгляду прохань про надання політичного притулку. Відтепер заяви на отримання притулку в Чехії розглядатимуться тільки від тих громадян України, які прибули з окупованих Росією українських регіонів - Автономної Республіки Крим та ОРДЛО. Звернення громадян з інших регіонів України автоматично вважатимуться безпідставними", - написав Є.Перебийніс на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер, посилаючись на газету "Право".

Український посол процитував міністрв внутрішніх справ Чехії Яна Гамачека: "Відповідно до проведеного нами аналізу Україна належить до країн, де Конституція забезпечує основні права та свободи, зокрема свободу пересування, тому ми не бачимо причин для того, щоб не внести її до безпечних країн".

У свою чергу, як поінформував Є.Перебийніс, заступник голови комітету в закордонних справах палати депутатів парламенту Чехії Ян Ліпавський зазначив, що впровадження воєнного стану в деяких регіонах України терміном на один місяць "не є перешкодою для того, щоб вважати Україну безпечною країною".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні на CHF5 млрд через "боргове гальмо"

Порошенко: Верховна Рада несе відповідальність за якість кадрової політики, досить мовчки натискати кнопки

Майже половина українців бачить погіршення в ситуації з демократією та економікою в країні за п'ять років каденції Зеленського - КМІС

Угорщина може позбутися права вето під час голосування в Євросоюзі - DW

Дозвіл Україні бити по території РФ може бути розширений і це залежатиме від ситуації на полі бою – Білий дім

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА