Плавці Романчук і Фролов завоювали медалі на турнірі в Швеції

iSport.ua,  6 квітня 2018, 22:33
0
75
Михайло Романчук

Українці виграли медалі на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі: Михайло Романчук – срібну, Сергій Фролов – бронзову.

Український плавець Михайло Романчук, який претендував на звання найкращого спортсмена України 2017 року, виграв срібну медаль на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі.

На дистанції 1500 м вільним стилем Романчук показав час 14: 50.91 хв., відставши майже на 10 секунд від лідера запливу Флоріана Веллброка з Німеччини.

У цьому самому запливі на третьому місці опинився інший представник України Сергій Фролов, який подолав дистанцію за 14: 56.81 хв.

Раніше повідомлялося, що Романчук виграв золото на турнірі в Мілані й переміг із рекордом на турнірі в Люксембурзі.