Гроші за консультації Януковича зберігалися в 15 закордонних банках - партнер Манафорта — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Гроші за консультації Януковича зберігалися в 15 закордонних банках - партнер Манафорта

Казна та Політика
297
Колишній діловий партнер американського лобіста і політтехнолога Республіканської партії Пола Манафорта Рік Гейтс зізнався в скоєнні низки злочинів спільно з Манафортом і за його вказівкою.
На засіданні федерального суду в Олександрії (штат Вірджинія) у понеділок, 6 серпня, Гейтс зізнався, що вони не повідомили владі США про власні рахунки в 15 зарубіжних банках, куди гроші надходили з доходів за “політичні консультації в Україні” для екс-президента Віктора Януковича і його команди.
Про це пише DW.
При цьому Гейтс визнав, що вони з Манафортом знали про незаконність їхніх дій. Незважаючи на це, Манафорт не був зареєстрований у США як іноземний агент.
Бізнесмен, який співпрацює зі слідством, також розповів, що Пол Манафорт доручав йому повідомляти про зарубіжні доходи як про позику, щоб зменшити суму, що підлягає оподаткуванню. Крім того, Рік Гейтс визнав, що викрав у свого ділового партнера сотні тисяч доларів, маючи доступ до закордонних рахунків Манафорта.
Раніше бухгалтер Пола Манафорта зізналася в суді, що на його прохання брала участь у підробці документів, а натомість їй допомагали зменшити податковий тягар.
Судові слухання у справі Манафорта почалися 31 липня і триватимуть приблизно три тижні. Екс-голову передвиборчого штабу Дональда Трампа звинувачують у відмиванні грошей, отриманих від українських політиків, які перебували при владі до 2014 року.
Пол Манафорт працював політтехнологом колишнього президента України Віктора Януковича і Партії регіонів і отримав за це, за даними спецпрокурора США Роберта Мюллера, понад 60 мільйонів доларів.
Манафорта підозрюють у тому, що він не вказав у податковій декларації частину цих доходів і “відмив” таким чином в офшорах 30 мільйонів доларів. Всього в обвинуваченні проти Манафорта і його ділового партнера Ріка Гейтса – 32 епізоди, які описують фінансові зловживання та махінації.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас