18:38 12.09.2019

Зеленський обговорив із фінським колегою загрозу "Північного потоку-2", економічне співробітництво і досвід у проведенні земельної реформи

1 хв читати
Зеленський обговорив із фінським колегою загрозу "Північного потоку-2", економічне співробітництво і досвід у проведенні земельної реформи

Президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Фінляндії загрозу "Північного потоку-2", питання енергоефективності, економічного співробітництва, фінський досвід у проведенні земельної реформи та реформи освіти.

"Надзвичайно важливим для нас є розширення співпраці в енергетичній сфері, йдеться, зокрема, про енергозбережні технології. Я привернув увагу президента Фінляндії до питання "Північного потоку-2", наголосив, що цей проект є загрозою для всієї Європи і його оцінка як суто комерційного може дорого коштувати нашим європейським партнерам у майбутньому", - сказав він на брифінгу в четвер після зустрічі з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо (Sauli Väinämö Niinistö).

Зеленський повідомив, що домовився з фінським колегою активізувати двостороннє економічне співробітництво, особливо в інвестиційній сфері.

"З нашого боку - прозорі правила гри і захист інвесторів, з вашою, сподіваюся, приріст фінляндських інвестицій", - зазначив він.

Зеленський наголосив, що Україні цікавий досвід Фінляндії у сфері енергоефективності, поводження із сміттям, ефективного використання та відновлення лісів, здійсненні земельної реформи.

Президент також зазначив, що Україна має намір переймати передовий досвід Фінляндії в створенні сучасної системи шкільної освіти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА