20:55 18.06.2020

Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи "Східного партнерства"

2 хв читати
Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи "Східного партнерства"

Президент України Володимир Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи "Східного партнерства" та її затвердження на шостому саміті "Східного партнерства" у 2021 році, повідомляє прес-служба глави держави.

Під час відеоконференції лідерів Східного партнерства Зеленський висловив надію, що така зустріч відбудеться на початку наступного року.

"Сподіваюся, що це станеться вже на початку 2021 і не в режимі онлайн, а під час дійсно живої зустрічі, де ми зможемо потиснути один одному руки, закріпивши нові рішення і важливі угоди", - сказав президент України.

Окремо Зеленський подякував Хорватії за успішне головування в Раді Європейського Союзу в поточному півріччі і побажав успішного головування Німеччині в другій половині 2020 року.

Під час відеоконференції лідерів "Східного партнерства" було відзначено, що основними завданнями на майбутнє є подолання наслідків пандемії COVID-19, розширення ініціативи і вироблення довгострокових правил діяльності після 2020 року.

Зазначалося, що зараз важливими питаннями є посилення інтеграції в Європі, відкриття нових ринків і побудова інфраструктури для високочастотного зв'язку.

Серед пріоритетів діяльності "Східного партнерства" були названі демократизація економіки, належне врядування, зокрема боротьба з корупцією і верховенство права, проблема кліматичних змін, цифрова трансформація економіки. Також наголошено на важливості залучення громадянського суспільства до ухвалення державних рішень.

Крім того, інформує прес-служба, було приділено увагу просуванню до припинення військових і вирішення заморожених конфліктів регіону, боротьби з дезінформацією, збільшення інвестицій та динаміки реформ у регіоні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА