Інтерфакс-Україна
15:17 13.02.2015

Статус учасників бойових дій отримали майже 8 тис. військових, понад 2 тис. отримали нагороди - заступник міністра оборони Мехед

1 хв читати

Статус учасника бойових дій отримали 7,9 тис військовослужбовців і працівників Збройних сил України, повідомив заступник міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед.

"На сьогоднішній день статус учасника бойових дій отримали 7908 військовослужбовців та працівників ЗСУ, які є учасниками захисту Батьківщини", - сказав П. Мехед журналістам у п'ятницю в Києві.

За його словами, ще 2266 особистих справ перебувають на розгляді міжвідомчої комісії Державної служби у справах ветеранів і учасників війни.

П. Мехед також розповів, що 2209 військовослужбовців Збройних сил за проявлену мужність під час проведення бойових дій нагороджені державними нагородами, з них 432 - посмертно. Зокрема, 8 військовослужбовцям присвоєно звання Героя України (з них 5 - посмертно), 571 військовослужбовець нагороджений орденом Богдана Хмельницького, 50 - орденом Данила Галицького.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі один ворожий корабель – ВМС ЗСУ

28 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Прем'єр Канади Карні: США втратили статус надійного партнера

Через систему ePhyto за півтора місяці видано 30 тис. електронних фітосанітарних сертифікатів

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

Чеська ініціатива з постачання боєприпасів Україні у 2025 році може дорівнятися до рівня 2024 року - Прем’єр-міністр Чехії

Унаслідок атаки БПЛА на Полтавщину пошкоджено складські приміщення - заступник начальника Полтавської ОВА

США дозволили ще шість тижнів документувати Conflict Observatory депортацію українських дітей – ЗМІ

Короля Великобританії було госпіталізовано через побічні ефекти лікування раку – ЗМІ

Радник президента України закликав Путіна "задіяти мозок", щоб усвідомити шляхи до миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА