12:22 22.06.2018

Для реальної боротьби з контрабандою в Україні має бути невідворотність покарання - Колесніков

2 хв читати
Для реальної боротьби з контрабандою в Україні має бути невідворотність покарання - Колесніков

Співголова партії "Опозиційний блок" Борис Колесніков заявляє, що для реальної боротьби з контрабандою в Україні має бути невідворотність покарання.

"Головна проблема полягає в тому, що прем'єр-міністр оголошує війну з контрабандою в залі, де щонайменше дві треті причетні до контрабандних схем. Доки не буде невідворотності покарання, йтиме контрабанда. І вона неможлива без сприяння правоохоронних органів", - сказав Б.Колесніков в ефірі телеканалу "Україна" в четвер увечері.

Що стосується проведення приватизації, то, за словами Б.Колеснікова, тут треба розглядати окремо кожен лот, розуміти, чи є у бізнесу зацікавленість.

Водночас він висловив думку, що інвесторів може зацікавити купівля енергетичних підприємств в Україні.

"Усі гроші, отримані від продажу великих активів, не можуть проїдатися. Вони потрібні на розвиток країни. Треба відкривати спеціальний фонд розвитку. Якщо ви продали на 20 мільярдів, то маєте вкласти ці гроші в нові дороги та інфраструктуру", - додав політик.

Також, на його думку, треба закрити держкоммайна і запустити сучасні агентства з продажу та управління активами. "Найкраще управління активами - це фондова біржа", - додав політик.

Б.Колесніков також прокоментував ситуацію з автомобілями на єврономерах і наголосив, що необхідно запроваджувати кримінальну відповідальність за контрабанду. "Вона також має стосуватися й іноземців, які віддають машини начебто своїм співробітникам. Як тільки такий захід буде вжито, не знайдеться жодного литовця чи поляка, який візьме на себе кримінальну відповідальність і завтра опиниться в розшуку в Інтерполу. Це якщо говорити про "батіг", - сказав опозиційний політик.

А у вигляді "пряника", на думку Б.Колеснікова, має бути ввізний ПДВ у розмірі 20%, і більше нічого. "Усі інші акцизи та податки необхідно скасувати. Коли в Україні буде автопром, який треба буде захищати, тоді можна буде повернутися до цього питання", - резюмував політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА