Динамо розгромило Львів у першому турі УПЛ

iSport.ua,  3 серпня 2019, 21:40
0
268

Кияни відправили у ворота суперника три м'ячі. Львів не спромігся забити хоча би гол престижу.

У Львові завершився поєдинок першого туру УПЛ між ФК Львів і Динамо.

Кияни розгромили господарів з рахунком 0:3. Дублем у поєдинку відзначився Віталій Буяльський, автором третього гола став Де Пена.

За перші 25 хвилин у ворота Львова прилетіли шість ударів, з яких два були точними. На це львів'янам не спромоглося, чим відповісти.

Господарі зробили перший удар по воротах "біло-синіх" аж на 35-й хвилині зустрічі, але Бущан не дав відкрити рахунок.

На компенсованій хвилині першого тайму Сидорчук пасом закинув на Буяльського, а той головою відправив м'яч у ворота - 0:1. Уже через дві хвилини Шепелєв заробив пенальті, а Буяльський його реалізував, подвоївши перевагу киян.

У другому таймі Де Пена довів рахунок до розгромного на 52-й хвилині.

Львів - Динамо 0:3

Голи: Буяльський, 45+1, 45+3 (з пенальті), Де Пена, 52

Львів: Сарнавський - Вісенте, Борзенко, Братков, Адамюк - Мартан (Сабіно, 28), Альваро - Пернамбуко, Богунов (Педро, 81), Ренан (Шина, 46) - Бруно

Динамо: Бущан - Кендзьора (Циганков, 46), Бурда, Кадар, Шабанов - Сидорчук, Буяльський (Кадірі, 73) - Караваєв, Шепелєв, Де Пена - Бєсєдін (Соль, 66)

Попередження: Бруно, Сабіно, Альваро, Шина - Де Пена, Бєсєдін

Зазначимо, що в матчі проти Львова за Динамо вперше за півроку зіграв Фран Соль.