21:28 28.03.2018

Україна планує продовжити спільно з НАТО вивчати можливості протидії гібридним загрозам з боку Росії

1 хв читати
Україна планує продовжити спільно з НАТО вивчати можливості протидії гібридним загрозам з боку Росії

Україна має намір продовжити подальше спільне з НАТО дослідження питання протидії гібридним загрозам з боку Російської Федерації.

Відповідне положення закріплено в Річній національній програмі під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік, затвердженій указом президента України Петра Порошенка від 28 березня.

"Середньострокові цілі: проведення спільних з НАТО досліджень з питань протидії гібридним загрозам у відповідних сферах; розробка стратегій і політики з протидії гібридної війні з урахуванням результатів досліджень, проведених в рамках Платформи Україна - НАТО з вивчення досвіду протидії гібридної війні в Україні", - йдеться в програмі.

Крім того, в Україні планується розробити методичні і навчальні матеріали для підготовки фахівців з питань протидії таким загрозам, а також "впровадження механізму обміну досвідом з державами-членами НАТО, ЄС, з іншими партнерами з протидії тактиці ведення Російською Федерацією гібридної війни".

Серед пріоритетів на 2018 рік - узгодження з НАТО запропонованих українською стороною проектних пропозицій з Платформи, налагодження партнерських відносин з Європейським центром передового досвіду з протидії гібридним загрозам (Гельсінкі, Фінляндія).

Заплановано також проведення міжнародної конференції з питань протидії гібридній війні з залученням провідних експертів з метою обміну досвідом та застосування кращих практик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА