14:58 24.12.2020

Для подолання економічної кризи в Україні в 2021 р. потрібна зміна прем'єра - експерти

2 хв читати

Київ. 24 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Пандемія коронавірусу погіршила економічну ситуацію в Україні та значно підірвала довіру народу до президента Володимира Зеленського, і однією з причин такого дисбалансу є некомпетентність прем'єр-міністрів і відсутність тандема Кабміну та президента, вважає директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

"Зеленський вирішив, що він найсильніший, а прем'єр має бути принципово слабкий. І ця стратегія підвела, тому що кожен наступний прем'єр був гірший за попереднього", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс Україна" в четвер.

Водночас експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко висловив переконання, що для виведення країни з кризи президентові потрібен новий прем'єр-міністр. При цьому гідною кандидатурою на цю посаду він вважає лідерку ВО "Батьківщина" й голову однойменної парламентської фракції Юлію Тимошенко.

"Щоб уникнути кризи, необхідно створити новий парламент, який буде професійніший за нинішній. Тимошенко має отримати повноваження не лише очолити уряд, а й брати участь у його формуванні, тому що в її політичній біографії був період, коли вона очолювала уряд, де не було жодного її міністра. І це правління було визнано успішним. Тому ідея призначення Тимошенко прем'єром, ще враховуючи її міжнародні зв'язки, колосальний досвід і велику працездатність буде доречною", - сказав Матвієнко.

Серед інших основних проблем наступного року експерти відзначили необхідність зосередитися на внутрішніх проблемах країни. За їхніми словами, у 2021 році прогнозується проблема прошарку малозабезпечених людей, постраждалих від економічних наслідків коронавірусу. Також політологи прогнозують ініціацію парламентської реформи, яка ляже в основу формування Конституції України.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА