Інтерфакс-Україна
13:59 20.08.2015

Уряд України схвалив умови залучення $500 млн позики Світового банку за програмою фінсектора

1 хв читати
Уряд України схвалив умови залучення $500 млн позики Світового банку за програмою фінсектора

Уряд України схвалив проект спільного листа з Національним банком до Світового банку для залучення його позики в $500 млн з системного проекту "Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектора" (FSDPL2).

Як йдеться у розпорядженні уряду №830 від 12 серпня, відповідальним за підготовку проекту загалом визначено Міністерство фінансів, але до нього також залучаються Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і Нацбанк.

Серед завдань цього проекту – зміцнення операційної, фінансової та регуляторної спроможності ФГВФО щодо врегулювання неплатоспроможних банків, підвищення рівня платоспроможності банківської системи шляхом виконання планів рекапіталізації, реструктуризації банків і своєчасних заходів впливу, а також зміцнення правової та інституційної основи для підвищення стійкості та ефективності банківської системи.

Як повідомлялося, Світовий банк схвалив системну позику (надходить до загального фонду держбюджету) FSDPL1 у розмірі $500 млн у серпні 2014 року, а був закритий наприкінці листопада минулого року. Передбачалося, що FSDPL2 буде виділений на початку 2015 року і основну увагу буде приділено реалізації програми рекапіталізації банків і реструктуризації на основі результатів незалежних діагностичних досліджень, а також довгострокових реформ для поліпшення стійкості і ефективності банківського сектора.

Водночас у порядку денному ради директорів СБ на серпень-вересень проекту FSDPL2 поки що немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мобілізовано 8% держслужбовців - Немчінов

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 87, троє у надважкому стані – Синєгубов

В Харкові вже 82 постраждалих внаслідок російського удару - ДСНС

Глава МВС щодо пошуку нападника на Макарова: опитуємо свідків, чекаємо сьогодні на висновки експертизи

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА