Аллі не тільки забив Арсеналу, а й отримав пляшкою по голові від фаната

iSport.ua,  20 грудня 2018, 10:44
0
148
Деле Аллі

Гравець з футбольного клубу Тоттенгем постраждав під час матчу в Кубку ліги проти Арсеналу.

Тоттенгем пройшов в 1/2 фіналу Кубка Англійської футбольної ліги. У чвертьфіналі турніру "шпори" пройшли Арсенал.

Один з м'ячів забив Деле Аллі, якому вболівальники "канонірів" спробували нешанобливо дошкулити. У другому таймі в голову британського півзахисника з трибун прилетіла пляшка, коли він проривався по флангу. Аллі потер скроню, повернувся до кривдників і склав з пальців поточний рахунок - 2:0 не на користь Тоттенгема.

Раніше повідомлялося про те, що фанат Тоттенгема, який кинув банан у форварда Арсеналу П'єра-Емеріка Обамеянга, заплатив штраф у розмірі 600 фунтів.

Нападника розлютило м'яке покарання вболівальника "шпор".