07:51 15.11.2019

Путін: Якщо закон про особливий статус Донбасу не буде продовжений, обговорювати в "нормандському форматі" нічого

2 хв читати
Путін: Якщо закон про особливий статус Донбасу не буде продовжений, обговорювати в "нормандському форматі" нічого

Закон про особливий статус Донбасу повинен бути продовжений, інакше нічого буде обговорювати на саміті в "нормандському форматі", заявив президент РФ Володимир Путін.

"Дуже важлива обставина - 31 грудня закінчується термін дії цього закону про особливий статус Донбасу. Якщо він не буде продовжений ... Взагалі-то, колись європейські партнери ставили питання і прямо просили Україну зробити цей закон безстроковим, і свого часу Порошенко погодився з цим, але так нічого і не зроблено", - сказав він журналістам.

"Але 31 (грудня) закінчується термін. Далі що? Що ми будемо обговорювати в "нормандському форматі"? Це взагалі ключове питання", - продовжив Путін.

Він також звернув увагу, що з офіційного Києва звучать заяви, що може бути прийнятий інший закон про особливий статус Донбасу.

"Який? Адже це абсолютно ключова річ. Адже якщо буде прийнято щось таке, що не узгоджено з ЛНР і ДНР, то тоді все миттєво зайде в глухий кут", - пояснив він.

"Адже весь сенс і "формули Штайнмаєра", яка не несе ніякого змісту, а є тільки інструментом імплементації закону про особливий статус після проведення муніципальних виборів. Там же нічого немає змістовного, це просто формула, причому, яка не в повній мірі відповідає Мінським угодам, але ми пішли на це, компроміс з нашого боку, ми погодилися, тільки щоб щось було, щоб рухатися вперед", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА