16:34 12.06.2020

Резніков: Ми хочемо дати шанс Мінським угодам, тому робимо все, щоб модернізувати цей процес

2 хв читати
Резніков: Ми хочемо дати шанс Мінським угодам, тому робимо все, щоб модернізувати цей процес

Мінські угоди про врегулювання ситуації на Донбасі як документ дісталися нинішній українській владі в спадщину, однак нині українська сторона хоче дати шанс цим домовленостям, тому робить усе для того, щоб модернізувати цей процес, заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції окупованих територій, перший заступник голови делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Резніков.

"Тільки навіть заради цього майданчика, як взаємне звільнення утримуваних осіб, уже варто залишати цю Тристоронню контактну групу в Мінську, оскільки іншого майданчика контакту з РФ під посередництвом ОБСЄ у нас поки що, на жаль, немає. Але на сьогодні ми розуміємо, що ми хочемо дати шанс цьому "Мінську", тому ми робимо все, щоб модернізувати цей процес. Так, Мінські угоди як документ дісталися нам у спадок. Мені як юристу вони страшенно не подобаються, але я приймаю це в роботу і, використовуючи ті прогалини, які є в "Мінську", ми на сьогодні змінюємо наратив", - сказав Резніков під час онлайн-дискусії в рамках Київського безпекового форуму в п'ятницю.

Він наголосив на тому, що українська сторона підняла рівень представництва в делегації, в якій тепер є представники членів уряду і парламенту України. Крім того, в українській делегації офіційно було представлено представників Донбасу, чотирьох представників з категорії внутрішньо переміщених осіб із Донецька та Луганська: двох журналістів, лікаря та юриста.

"Сьогодні ми робимо все, щоб довести, що Україна робить максимальні кроки, аби спробувати виконати "Мінськ", якщо Росія насправді готова його виконувати. Якщо ні - відповідно, доведеться ухвалювати інше рішення, зокрема щодо долі цих Мінських домовленостей, які, щонайменше, підлягають модернізації", - наголосив він.

Резніков також сказав, що на сьогодні українська сторона все одно поки що залишається прихильником того, щоб "спробувати все можливе для того, щоб завершити цю війну, використовуючи Мінськ як майданчик".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА