17:46 29.10.2018

Можливість перейти до врегулювання конфлікту на Донбасі з'явиться тільки після виборів до ВР, вважає Гриценко

2 хв читати
Можливість перейти до врегулювання конфлікту на Донбасі з'явиться тільки після виборів до ВР, вважає Гриценко

 Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко наголошує, що питання встановлення стабільного миру на Донбасі передбачає вирішення низки проблем у різних блоках, і вважає, що можливість перейти до врегулювання конфлікту в регіоні з'явиться тільки після виборів до Верховної Ради.

"Нам недостатньо перемир'я, навіть якщо воно триває тиждень або два. Нам потрібен мир на десятиліття вперед. Щоб країна жила спокійно. Щоб ми повернули тих, хто зараз там страждає. На першому етапі з окупованого Донбасу, на другому - з анексованого Криму", - сказав А.Гриценко на прес-конференції в Черкасах у понеділок, повідомляє прес-служба партії.

На його переконання, питання миру потрібно вирішувати в кількох блоках: політика - міжнародні зусилля; дипломатія - чотиристоронні переговори; безпекова політики – адже без зміцнення обороноздатності армії ніхто навіть не говоритиме з Україною; інформаційна складова; економічна частина - санкції.

А.Гриценко впевнений, що можливість перейти до тривалого врегулювання конфлікту з'явиться тільки після завершення парламентських виборів в Україні.

"Це потрібно усвідомити, тому що мирний план підготовлено, але він не працює, бо не дотиснули Путіна, а нинішній українській владі залишилося менше року, і їй не вірять. Чекають, коли минуть президентські та парламентські вибори", - пояснив політик.

Говорячи про проблеми Донбасу, він наголосив на необхідності вирішити проблеми з розмінуванням, відновити законність за лінією Міністерства юстиції, вирішити питання амністії та екологічної безпеки.

"Що робити – зрозуміло. Розрахунки зроблені, етапи визначені. Тепер треба скоординувати це на рівні міжнародної спільноти. Ми до цього готові", - запевнив А.Гриценко.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

"УДАР Віталія Кличка" пропонує ввести декларування  відсутності зв'язків з рф для бізнесу

Іспанія визнає державу Палестина в кордонах 1967 року - ЗМІ

На Парламентській асамблеї НАТО ми закликали країни Альянсу зняти обмеження на удари по цілям в Росії - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА