Спортивна гімнастика: Китай і США - чемпіони світу в командних змаганнях

iSport.ua,  30 жовтня 2018, 19:00
0
99

Розіграш медалей ЧС відбувся без українських спортсменів, які не пройшли далі кваліфікації.

На чемпіонаті світу в Досі розіграли медалі в чоловічих і жіночих командних змаганнях.

У чоловічому фіналі медалі розділили між собою Китай, Росія і Японія. Виграли китайські гімнасти, які набрали 256,634 бала. При цьому росіяни поступилися їм зовсім небагато - 256,585. Третє місце в чинних олімпійських чемпіонів - Японії. Саме ці три збірні завоювали ліцензії на Олімпіаду в Токіо.

У жінок чемпіонками світу стали гімнастки зі США, які набрали 171,269 бала, серйозно відірвавшись від суперниць. За друге місце в Росії і Китаю боротьба вийшла дуже щільною. Росіянки набрали 162,863 бала, а китаянки - 162,396.

Нагадаємо, що збірні України завершили боротьбу на стадії кваліфікації - чоловіки посіли дев'яте місце, а жінки стали двадцятими.