Джокович без проблем розібрався з Дель Потро у фіналі US Open

0
1118
Новак Джокович

Новак Джокович виграв другий титул Великого шолома в сезону і 14-й в кар'єрі.

Серб Новак Джокович у фіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу зустрічався з аргентинцем Хуаном Мартіном дель Потро.

У першому сеті тенісисти демонстрували рівну гру і все йшло до першої помилки. У кінцівці партії дель Потро програв свою подачу і дозволив 31-річному сербу повести в рахунку.

У другому сеті тенісисти обмінялися успішними брейками, а переможець сету визначався на тай-брейку, де знову Джокович був кращим за свого опонента.

У третьому сеті Джокович зумів записати до свого активу дві подачі на прийомі, при цьому віддавши лише одну свою і, таким чином, виграв фінальний матч US Open.

Зазначимо, що в нинішньому сезоні серб уже тріумфував на Вімблдоні. Також для Джоковича це 14-й титул турніру Великого шолома в кар'єрі. Великою кількістю перемог на мейджорі можуть похвалитися лише Рафаель Надаль - 17 титулів і Роджер Федерер - 20 титулів.

Новак Джокович (Сербія) - Хуан Мартін дель Потро (Аргентина) - 6:3, 7:6, 6:3

Нагадаємо, що жіночий US Open виграла японка Наомі Осака, обігравши у фіналі Серену Вільямс.