Різдвяна гонка-2020: росіяни виграли мас-старт, Підручний і Семеренко стали п'ятими

iSport.ua,  28 грудня 2020, 20:00
0
66
Різдвяна гонка-2020: росіяни виграли мас-старт, Підручний і Семеренко стали п ятими

Сильний снігопад завадив багатьом спортсменам чисто відпрацювати на вогневих рубежах.

У німецькому Рупольдингу завершився мас-старт у рамках традиційної Різдвяної гонки-2020.

Перемогу в першій гонці змагальної програми здобула російська пара Євгенія Павлова і Матвій Єлісєєв, які, незважаючи на сильний снігопад, допустили сумарно всього лише три промахи на вогневих рубежах.

Слідом за ними виявилася німецька пара Симон Шемпп і Франциска Пройсс. Вони довгий час претендували на перемогу, але на останній стрільбі Симон допустив промах, і це коштувало цій команді перемогу.

Симон Шемпп
Симон Шемпп // Джерело: Getty Images

Третіми виявилися представники Австрії Ліза Тереза ​​Хааузер і Юліан Еберхард, які мають істотне відставання від лідера - 50 секунд.

Україну на Різдвяній гонці представляють Віта Семеренко і Дмитро Підручний. Перший час наша пара йшла в групі лідерів, але потім почалися промахи на рубежах, яких сумарно було шість за всю гонку, і наші спортсмени прийшли до фінішу п'ятими.

10. Лєна Хеккі / Себастьян Сталдер (10) +3:38,9

Відзначимо, що попереду на учасників чекає гонка переслідування, яка почнеться о 20:30 за київським часом.

Таким чином, уся боротьба нас ще чекає попереду, адже на гонку переслідування пари виходять за результатами мас-старту (час зменшується вдвічі), і в нашої команди ще є шанси поліпшити свою позицію за результатами гонки.