11:28 24.05.2018

МВФ використовує закон про Антикорупційний суд як привід для відстрочки надання чергового траншу кредиту

1 хв читати
МВФ використовує закон про Антикорупційний суд як привід для відстрочки надання чергового траншу кредиту

Міжнародний валютний фонд (МВФ) використовує ситуацію навколо законопроекту про Вищий антикорупційний суд як привід для відстрочки надання Україні чергового траншу кредиту, вважає народний депутат (фракція "Блок Петра Порошенко") Іван Вінник.

"Вчора ми пройшли 189 поправок до законопроекту про Вищий антикорупційний суд, понад 1600 залишилося. Наскільки мені відомо, наразі немає компромісного рішення щодо поправок із МВФ стосовно повноважень накладання вето Радою міжнародних експертів, тим більше подолання такого вето. Також делікатність ситуації полягає в тому, що є окрема позиція фракції "Народного фронту" щодо врегулювання цього питання, що відрізняється від тих позицій, які висловлювало керівництво профільного комітету, представлене фракцією БПП", - цитує нардепа прес-служба БПП.

За словами І.Вінника, пошук компромісів триває. Водночас він скептично ставиться до можливості знаходження такого компромісу з огляду на те, що "МВФ застосовує цю ситуацію як привід, щоб відстрочити надання наступного траншу кредиту Україні".

"Причина - відсутність розуміння у МВФ політичної кон'юнктури, в зв'язку з наближенням президентських і парламентських виборів", - вважає він.

Як повідомлялося, в четвер вранці Верховна Рада продовжила розгляд правок до законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Наразі розглянуто близько 400 поправок до документа (з майже 2 тис.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА