Українська правда

В Англії матч перервали через вилученого з поля футболіста. Він вимкнув світло на стадіоні, коли пішов у душ

Valeriy Ruchka — 28 квітня 2019, 22:47

Матч двох англійських команд Челтнем Сарасенз і Кідлінгтон Девелопмент, які виступають в регіональній Лізі Хелленік, зупинили після того, як на 73-й хвилині зустрічі на стадіоні зникло світло.

Прожектори вимкнув гравець Кідлінгтона Джуліус Мурага, який отримав у другому таймі червону картку. Стверджується, що після видалення з поля футболіст відправився в роздягальню. Він відключив електрику на стадіоні, коли намагався включити душ. Футболіст заявив, що зробив це випадково. Після п'ятихвилинної перерви гра продовжилася. Команда Мурагі програла з рахунком 3:1.