11:49 04.05.2020

Законодавство, що порушує незалежність антикорупційних органів України, загрожує реформам і підтримці міжнародної спільноти - посли G7

2 хв читати
Законодавство, що порушує незалежність антикорупційних органів України, загрожує реформам і підтримці міжнародної спільноти - посли G7

Законодавство, яке порушувало б незалежність антикорупційних установ України, загрожує траєкторії реформ країни та підтримці з боку міжнародної спільноти, заявляють посли країн "Великої сімки" (G7) в Україні.

"США, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Велика Британія, ЄС продовжують підтримувати незалежні антикорупційні установи України та їх відданість справі боротьби з корупцією на найвищих рівнях. Ми підтримуємо те, чого український народ вимагав під час Революції гідності та продовжує вимагати відтоді щодня. Законодавство, яке порушувало б незалежність цих інституцій, загрожує траєкторії реформ в Україні та підтримці міжнародної спільноти", - йдеться в заяві, розміщеній на сторінці після G7 в Україні в Twitter у понеділок.

Як повідомлялося, парламентський комітет питань правоохоронної діяльності цього тижня рекомендував Верховній Раді прийняти в першому читанні законопроект №3133 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності протидії корупції в окремих правоохоронних та інших державних органах". Його автори пропонують виправити неточності в законах "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", "Про прокуратуру", "Про Національне антикорупційне бюро України", "Про Державне бюро розслідувань", а також привести поняття, використовувані в цих законах, у відповідність до положень закону "Про запобігання корупції".

Зокрема, пропонується доповнити закон "Про Національне антикорупційне бюро України" положенням про те, що однією з підстав звільнення директора НАБУ з посади є набуття законної сили рішенням суду про притягнення його до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Голова "Нафтогазу" Чернишов може повернутися в уряд - депутат Железняк

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА